BOYS' BADMINTON RESULTS

For Team:
2nd Blue v GGS 2nd Boys White

NO RESULT
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8
Internal game
Best players:
Saturday 30 March
 
2nd White v GGS 2nd Boys BLUE

NO RESULT
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8
Internal game
Best players:
Saturday 30 March
 
3rd Blue v GGS 3rd White

NO RESULT
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4
Internal game
Best players:
Saturday 30 March
 
3rd White v GGS blue

NO RESULT
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4
Internal game
Best players:
Saturday 30 March
 
4th v CCC

WIN
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4
GGS 3 7 187 def. CGS 3 6 162
Best players: A Afief  
Saturday 30 March
 
MS1 v SC

WIN
Altona Badminton Centre Courts
GGS 8 16 342 def. SC 1 3 243
Best players: N Wang  J Liang  
Saturday 30 March
 
MS2 v MGS

LOSS
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8
GGS 5 11 404 def. by MGS 7 15 420
Best players: 0 Liu  
Saturday 30 March
 
MS-C - Practice Match

NO RESULT
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8
Internal game
Best players:
Saturday 30 March
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
1st - Training (8:30am)
Saturday 26 October 08:30
Corio Leisure Time Centre Leaves Bus Bay at: 7:45am To: Corio Leisuretime Centre Melway: 431 G12 Map
2nd - Training (8:30am)
Saturday 26 October 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 1, 2, 3 Melway: 432 K6 Map
2nd Gold - Training (8:30am)
Saturday 26 October 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 4, 5, 6 Melway: 432 K6 Map
2nd Blue - Training (8:30am)
Saturday 26 October 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 7, 8 Melway: 432 K6 Map
2nd Red - Training (10:00am)
Saturday 26 October 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8 Melway: 432 K7 Map
2nd White - Training (10:00am)
Saturday 26 October 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 1, 2, 3 Melway: 432 K6 Map
1st - Training (8:30am)
Saturday 2 November 08:30
Corio Leisure Time Centre Leaves Bus Bay at: 7:45am To: Corio Leisuretime Centre Melway: 431 G12 Map
2nd - Training (8:30am)
Saturday 2 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 1, 2, 3 Melway: 432 K6 Map
2nd Gold - Training (8:30am)
Saturday 2 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 4, 5, 6 Melway: 432 K6 Map
2nd Blue - Training (8:30am)
Saturday 2 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 7, 8 Melway: 432 K6 Map
2nd Red - Training (10:00am)
Saturday 2 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8 Melway: 432 K7 Map
2nd White - Training (10:00am)
Saturday 2 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 1, 2, 3 Melway: 432 K6 Map
1st v SKC (10:30am)
Saturday 9 November 10:30
Altona Badminton Centre Courts Leaves Bus Bay at: 9.00 am To: Altona Badminton Centre Melway: 55 D3 Map
2nd v BGS (8:30am)
Saturday 9 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd Gold v GC (10:00am)
Saturday 9 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd Blue v GC (8:30am)
Saturday 9 November 08:30
Geelong College Middle School Courts Leaves Bus Bay at: 7:45am To: GCM, Aberdeen St, Newtown Melway: 451 D3 Map
2nd Red - Training (10:00am)
Saturday 9 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8 Melway: 432 K7 Map
2nd White v BGS (9:30am)
Saturday 9 November 09:30
Brighton Grammar School Brighton Campus Leaves Bus Bay at: 7:45am To: BGS , New St, Brighton Melway: 67 D10 Map
1st v HY (10:30am)
Saturday 16 November 10:30
Altona Badminton Centre Courts Leaves Bus Bay at: 9.00 am To: Altona Badminton Centre Melway: 55 D3 Map
2nd v GC (8:30am)
Saturday 16 November 08:30
Geelong College Aberdeen St Courts Leaves Bus Bay at: 7:45am To: GCM, Aberdeen St, Newtown Melway: 451 D3 Map
2nd Gold v GGS Blue (8:30am)
Saturday 16 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd Blue v GGS GOLD (8:30am)
Saturday 16 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd Red v BGS (11:00am)
Saturday 16 November 11:00
Brighton Grammar School Brighton Campus Leaves Bus Bay at: 9:00am To: BGS, New St, Brighton Melway: 67 D10 Map
2nd White v BGS (8:30am)
Saturday 16 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8 Melway: 432 K7 Map
1st v CAU (10:30am)
Saturday 23 November 10:30
Altona Badminton Centre Courts Leaves Bus Bay at: 9.00 am To: Altona Badminton Centre Melway: 55 D3 Map
2nd v GGS BLUE (8:30am)
Saturday 23 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8 Melway: 432 K7 Map
2nd Gold v GGS 2nd RED (10:00am)
Saturday 23 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd Blue v GGS MS Red (10:00am)
Saturday 23 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 5,6,7,8 Melway: 432 K7 Map
2nd Red v GGS Blue (8:30am)
Saturday 23 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd White v GC (8:30am)
Saturday 23 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
1st - Training (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
Corio Leisure Time Centre Leaves Bus Bay at: 7.40 am To: Corio Lesiure Centre Melway: 431 G12 Map
2nd v GC (10:00am)
Saturday 30 November 10:00
Geelong College Aberdeen St Courts Leaves Bus Bay at: 9:15 am To: GCM, Aberdeen St Newtown Melway: 451 D3 Map
2nd Gold - Bye
Saturday 30 November
2nd Blue v GGS WHITE (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
2nd Red v GC (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
Geelong College Junior Campus Aberdeen Street Leaves Bus Bay at: 7:45am To: GCM, Aberdeen St, Newtown Melway: 451 D3 Map
2nd White v GGS Blue (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts  1 - 4 Melway: 432 K 6 Map
1st v XC (10:30am)
Saturday 1 February 10:30
Altona Badminton Centre Courts Melway: 55 D3 Map
1st v SC (8:30am)
Saturday 8 February 08:30
Altona Badminton Centre Courts Melway: 55 D3 Map
1st v MGS (8:15am)
Saturday 15 February 08:15
Altona Badminton Centre Courts Melway: 55 D3 Map
1st v BGS (8:15am)
Saturday 22 February 08:15
Altona Badminton Centre Courts Melway: 55 D3 Map
1st v CY (8:15am)
Saturday 29 February 08:15
Altona Badminton Centre Courts Melway: 55 D3 Map
1st v WC (8:15am)
Saturday 14 March 08:15
Altona Badminton Centre Courts Melway: 55 D3 Map