GIRLS' BADMINTON RESULTS

For Team:
2nd Blue v CCC

WIN
Caulfield Grammar Wheelers Hill Dawson Centre
GGS 4 8 256 def. CGS 2 5 240
Best players: Z Palmer  H Duong  
Saturday 30 March
 
3rd Blue v CCC

LOSS
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10
GGS 1 2 186 def. by CGS 4 10 235
Best players: L Hu  C Lo  
Saturday 30 March
 
3rd Gold v CWH

LOSS
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10
GGS 1 2 145 def. by CGS 5 8 239
Best players: I Farrugia  S Butcher  
Saturday 30 March
 
MS v CWH Go

LOSS
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10
GGS 1 2 106 def. by CGS 5 10 244
Best players: A Liu  
Saturday 30 March
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
1st - Practice Match (9:00am)
Saturday 26 October 09:00
Wesley Sport Complex Glen Waverly Leaves Bus Bay at: 7.15 am To: WCW 620 Hight St Rd Glen Wav Melway: 62 A 12 Map
2nd Blue - Training (10:00am)
Saturday 26 October 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
2nd Gold - Training (10:00am)
Saturday 26 October 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
3rd Blue - Training (8:30am)
Saturday 26 October 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
1st - Training (9:00am)
Saturday 2 November 09:00
Corio Leisure Time Centre Leaves Bus Bay at: 7:45am To: Corio Leisuretime Centre Melway: 431 G12 Map
2nd Blue - Training (10:00am)
Saturday 2 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
2nd Gold - Training (10:00am)
Saturday 2 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
3rd Blue - Training (8:30am)
Saturday 2 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
1st v CY (8:30am)
Saturday 9 November 08:30
Corio Leisure Time Centre Leaves Bus Bay at: 7:55am To: Corio Leisuretime Centre Melway: 431 G12 Map
2nd Blue v YV (10:00am)
Saturday 9 November 10:00
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 8:30 AM To: MBC, Joseph St Blackburn Melway: 47 H4 Map
2nd Gold v PEGS (10:00am)
Saturday 9 November 10:00
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 8:30 AM To: MBC, Joseph St Blackburn Melway: 47 H4 Map
3rd Blue v PEGS (10:00am)
Saturday 9 November 10:00
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 8:30 AM To: MBC, Joseph St Blackburn Melway: 47 H4 Map
1st v HY (10:00am)
Saturday 16 November 10:00
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 8:00am To: MBC - Joseph St, Blackburn Melway: 47 H4 Map
2nd Blue v PEGS (8:30am)
Saturday 16 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
2nd Gold v IGS (10:00am)
Saturday 16 November 10:00
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 8:30 AM To: MBC, Joseph St Blackburn Melway: 47 H4 Map
3rd Blue v PG Red (10:00am)
Saturday 16 November 10:00
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
1st v CAU (8:30am)
Saturday 23 November 08:30
Corio Leisure Time Centre Leaves Bus Bay at: 7:45am To: Corio Leisuretime Centre Melway: 431 G12 Map
2nd Gold v GC (8:30am)
Saturday 23 November 08:30
Geelong College Senior School Gym Talbot Street Leaves Bus Bay at: 7:45 AM To: GCS, Talbot St Newtown Melway: 451 G5 Map
3rd Blue v GC 2nd Gold (8:30am)
Saturday 23 November 08:30
GGS Bender Centre Courts 9 and 10 Melway: 432 K7 Map
1st - Training (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
Corio Leisure Time Centre Melway: 431 G12 Map
2nd Blue v GC (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
GGS Handbury Wellbeing Centre Courts 9,10 Melway: 432 K7 Map
2nd Gold - Bye
Saturday 30 November
3rd Blue v GC (8:30am)
Saturday 30 November 08:30
Geelong College Senior School Gym Talbot Street Melway: 451 G5 Map
1st v PEGS (8:30am)
Saturday 8 February 08:30
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 6:30am To: MBC - Joseph St, Blackburn Melway: 47 H4 Map
1st v CY (10:00am)
Saturday 15 February 10:00
Melbourne Badminton Centre Leaves Bus Bay at: 8:00am To: MBC - Joseph St, Blackburn Melway: 47 H4 Map