SOFTBALL RESULTS

For Team:
1st v CY

LOSS
GGS Perry 1
GGS 14 def. by CY 15
Best players: L Bishop  J Sellings  S Shoebridge  
Saturday 1 December
 
1st v WCW

LOSS
Wesley Waverley Stewart Oval
GGS 14 def. by WC 15
Best players: J Sellings  K Farnham  N Andrews  
Saturday 24 November
 
2nd v GC

LOSS
GGS Perry 1
GGS 1 def. by TGC 20
Best players: T Perret  S Critchlow  S Yuan  C Peris
Saturday 24 November
 
Junior A v CAU

WIN
GGS Perry 2
GGS 18 def. CGS 7
Best players: K Wright  S Critchlow  D Patterson  L Di Sciascio
Saturday 24 November
 
1st v CWH

LOSS
Caulfield Grammar North West Diamond
GGS 5 def. by CGS 15
Best players: S Shoebridge  L Bishop  S Pierson  
Saturday 17 November
 
2nd v IGS

LOSS
GGS Perry 1
GGS 5 def. by IGS 21
Best players: T Perret  S Critchlow  L Pi  C Peris
Saturday 17 November
 
1st v YV

LOSS
GGS Perry 1
GGS 4 def. by YVG 16
Best players: S Shoebridge  N Andrews  
Saturday 10 November
 
2nd v YV

WIN
Yarra Valley Diamond Plymouth Rd
GGS 11 def. YVG 10
Best players: T Perret  S Yuan  C Lee  
Saturday 10 November
 
Junior A v WCS

WIN
Wesley St Kilda Rd Back Turf
GGS 21 def. WC 5
Best players: M McNamara  L Di Sciascio  K Wright  C Peris
Saturday 10 November
 
1st v HY

LOSS
Haileybury Keysborough Rendell Oval
GGS 14 def. by HY 23
Best players: S Shoebridge  L Bishop  J Sellings  
Saturday 27 October
 
Junior A v IGS

LOSS
Chelsworth Park Ivanhoe
GGS 4 def. by IGS 9
Best players: S Critchlow  
Saturday 27 October
 
1st - Training

NOT APPLICABLE
GGS Perry 2
GGS won the first race and the second race was abandoned
Best players:
Saturday 20 October
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
1st v MENT (9:00am)
Saturday 2 February 09:00
GGS Perry 1 Melway: 432 K7 Map
2nd - Training (8:30am)
Saturday 2 February 08:30
GGS Baths Oval Melway: 432 K7 Map
Junior B/C - Training (8:30am)
Saturday 2 February 08:30
GGS Perry 2 Melway: 432 K7 Map
1st v PEGS (8:30am)
Saturday 9 February 08:30
Penleigh Essendon Grammar Morton Centre Leaves Bus Bay at: 6.45 am To: 127 Wright Road, Keilor Melway: 38 H 4 Map
2nd v IGS (8:30am)
Saturday 9 February 08:30
GGS Perry 1 Melway: 432 K7 Map
Junior B/C v IGS (8:30am)
Saturday 9 February 08:30
Chelsworth Park Ivanhoe Leaves Bus Bay at: 6.40 am To: IGS Chelsworth ME Softball Melway: 31 G10 Map
1st v ACK (9:00am)
Saturday 16 February 09:00
Assumption College Kilmore Diamond 1 Leaves Bus Bay at: 6.30 am To: 1 Sutherland St, Kilmore Melway: 610 L9 Map
2nd - Training (8:30am)
Saturday 16 February 08:30
GGS Perry 2 Melway: 432 K7 Map
Junior B/C v WC (8:30am)
Saturday 16 February 08:30
Wesley Sport Complex Glen Waverly Leaves Bus Bay at: 6.40 am To: WCW 620 High St Glen Waverley Melway: 62 A 12 Map
1st v IGS (9:00am)
Saturday 23 February 09:00
GGS Perry 1 Melway: 432 K7 Map
2nd v YV
Saturday 23 February
Junior B/C v IGS (10:40am)
Saturday 23 February 10:40
GGS Perry 2 Melway: 432 K7 Map
1st - Redraw
Saturday 2 March
2nd v IGS (8:30am)
Saturday 2 March 08:30
GGS Perry 1 Melway: 432 K7 Map
Junior B/C v CY Gold
Saturday 2 March
Carey Grammar Sports Complex Wilcox A Leaves Bus Bay at: 8.00 am To: Carey, 169 Bulleen Road Melway: 32 C10 Map
1st - Redraw
Saturday 16 March
2nd v WC (8:30am)
Saturday 16 March 08:30
Wesley Waverley Stewart Oval Leaves Bus Bay at: 6.40 am To: WCW 620 High St Rd, Glen Waver Melway: 62 A12 Map
Junior B/C - Training (8:30am)
Saturday 16 March 08:30
GGS Perry 2 Melway: 432 K7 Map
1st - Redraw
Saturday 23 March
2nd v CWH (8:30am)
Saturday 23 March 08:30
GGS Perry Oval 1 Melway: 432 K7 Map
Junior B/C v GC (10:00am)
Saturday 23 March 10:00
GGS Perry 3 Melway: 432 K7 Map
1st - Redraw
Saturday 30 March
2nd v WC (10:00am)
Saturday 30 March 10:00
Wesley St Kilda Rd Back Turf Leaves Bus Bay at: 8.15 am To: WCW 577 St Kilda Rd Melb Melway: 58 B5 Map
Junior B/C v WC purple (8:30am)
Saturday 30 March 08:30
GGS Perry 2 Melway: 432 K7 Map