BOYS' CROSS COUNTRY RESULTS

For Team:
All - Athletics Victoria

NO RESULT
Bundoora Park
No overall result
Best players: T Mims- 14th  R Susuki- 30th  
Saturday 16 June
 
All - APS

NOT APPLICABLE
Warringal Park Heidelberg
No overall result
Best players: T Mims- 11th  R Susuki- 30th  N Fowler- 36th  
Saturday 2 June
 
All - APS

NOT APPLICABLE
GGS Corio Campus
No overall result
Best players: T Mims- 15th  R Susuki- 24th  N Fowler- 31st  
Saturday 26 May
 
All - Athletics Victoria

NOT APPLICABLE
Princes Park
No overall result
Best players: T mims  R Susuki  O Hynes  B Murray
Saturday 12 May
 
All - APS

NOT APPLICABLE
Haileybury Edrington Berwick
No overall result
Best players: T Mims- 8th Open  O Hynes- 27th Open  R Suzuki- 29th Open  N Fowler- 33rd Year 10
Saturday 5 May
 
All - Athletics Victoria

NOT APPLICABLE
Jells Park
No overall result
Best players: R Susuki  T Mims  O Hynes  N Fowler
Saturday 28 April
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
All - Training (2:30pm)
Wednesday 18 July 14:30
Eastern Beach Leaves Bus Bay at: 2.15 pm To: Eastern Beach Melway: 452 E3 Map
All - APS (9:30am)
Saturday 21 July 09:30
Albert Park Lakeside Athletics Stadium ( Aughtie Drive) Leaves Bus Bay at: 7.30 am To: Albert Park Athletics Track Melway: 2K D7 Map
All - Training (2:30pm)
Wednesday 25 July 14:30
Bellarine Rail Trail Leaves Bus Bay at: 2.15 pm To: Bellarine Rail Trail Melway: 486 K11 Map
All - APS (9:00am)
Saturday 28 July 09:00
Nortons Park Wantirna South Leaves Bus Bay at: 7.15 am To: Nortons Park, Wantirna South Melway: 72 A2 Map
All - Training (2:30pm)
Wednesday 1 August 14:30
Barwon River -GGS Boat Shed Leaves Bus Bay at: 2.15 pm To: Barwon River Boatshed Melway: 452 A8 Map
Junior - APS (9:30am)
Thursday 2 August 09:30
The Tan Track South Yarra Alexandra Avenue Melway: 2G A9 Map
All - APS (9:00am)
Saturday 4 August 09:00
Yarra Bend Park Heidelberg Road Leaves Bus Bay at: 7.30 am To: Yarra Bend Park, Heidelberg Rd Melway: 30 H12 Map
All - APS Combined Boys
Saturday 11 August