BOYS' HOCKEY RESULTS

For Team:
2nd v SKC

LOSS
GGS Bender Centre
GGS 2 def. by SKC 3
Best players: C Miller  C Antill  
Saturday 21 April
 
3rd v SKC

LOSS
GGS Bender Centre
GGS 3 def. by SKC 8
Best players: B Dunn  S Lu  
Saturday 21 April
 
7/8B2 v GGS Jnr Girls

LOSS
GGS Bender Centre
GGS Junior Boys 0 def. by GGS Junior Girls 1
Best players: J Wright  
Saturday 21 April
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
2nd v SC (10:30am)
Saturday 28 April 10:30
Scotch College Montgomery Fieldc Leaves Bus Bay at: 9.00 am To: Scotch College Hawthorn Melway: 59 C2 Map
3rd v GC (11:00am)
Saturday 28 April 11:00
Geelong College Rankin Field Talbot Street Leaves Bus Bay at: 10.15 am To: Geelong College Snr School Melway: 451 G5 Map
7/8B2 v CCC (9:15am)
Saturday 28 April 09:15
Stead Park Corio Leaves Bus Bay at: 8.30 am To: Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
7/8B2 v KC (1:30pm)
Wednesday 2 May 13:30
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
GGS Team 7/8B2 v GC (9:45am)
Saturday 5 May 09:45
Geelong College Rankin Field Talbot Street Melway: 451 G5 Map
2nd v GGS
Saturday 5 May
3rd v CAU (11:30am)
Saturday 5 May 11:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
7/8B2 v SIC (1:30pm)
Wednesday 9 May 13:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v CY (9:30am)
Saturday 12 May 09:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd v GC (10:30am)
Saturday 12 May 10:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
3rd v GGS
Saturday 12 May
7/8B2 v CCH (1:30pm)
Wednesday 16 May 13:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v XC (10:20am)
Saturday 19 May 10:20
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
2nd v MGS (10:30am)
Saturday 19 May 10:30
Melbourne Grammar School Domain Rd Senior Campus Leaves Bus Bay at: 7.00 am To: Edwin Flack Park, Todd Rd Melway: 2L A2 Map
3rd v HY (10:45am)
Saturday 19 May 10:45
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
7/8B2 v GGS G (1:30pm)
Wednesday 23 May 13:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v MGS (9:15am)
Saturday 26 May 09:15
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
2nd v CY (8:30am)
Saturday 26 May 08:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
3rd v SKC (10:40am)
Saturday 26 May 10:40
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v WCS (9:35am)
Saturday 2 June 09:35
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd v BGS (10:45am)
Saturday 2 June 10:45
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
3rd v SC (11:50am)
Saturday 2 June 11:50
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
7/8B2 v KC (1:30pm)
Wednesday 6 June 13:30
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
7/8B2 v SIC (1:30pm)
Wednesday 13 June 13:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v SKC
Saturday 16 June
2nd v SKC (10:30am)
Saturday 16 June 10:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
3rd v WCS (11:45am)
Saturday 16 June 11:45
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v HY (9:15am)
Saturday 21 July 09:15
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
2nd v SC (9:15am)
Saturday 21 July 09:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
3rd v XC (10:30am)
Saturday 21 July 10:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v SC (11:00am)
Saturday 28 July 11:00
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd v GC
Saturday 28 July
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
3rd v WCW (9:45am)
Saturday 28 July 09:45
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
GGS Team 7/8B2 v CCC (9:15am)
Saturday 4 August 09:15
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
2nd v GC
Saturday 4 August
Leaves Bus Bay at: 7.00 am To: Geelong College Snr School
3rd v HY (10:20am)
Saturday 4 August 10:20
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map