GIRLS' HOCKEY RESULTS

For Team:
1st v PEGS

NOT APPLICABLE
Penleigh Essendon Grammar School Keilor Park Sports Grounds
The GGS 1st team played a round robin competition
Best players: GGS 0 PEGS 0  GGS 2 TGC 0  GGS 0 ACK 0  GGS 0 YVG 0
Saturday 21 April
 
2nd Gold v GGS Bl

WIN
GGS Bender Centre
GGS Gold 4 def. GGS Blue 2
Best players: R Hellier  E Redford  
Saturday 21 April
 
2nd Blue v GGS Go

LOSS
GGS Bender Centre
GGS Blue 2 def. by GGS Gold 4
Best players: R Hellier  E Redford  
Saturday 21 April
 
Junior A v GGS Jnr Boys

WIN
GGS Bender Centre
GGS Junior Girls 1 def. GGS Junior Boys 0
Best players: S Calvert-Jones  O Clarke  
Saturday 21 April
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
1st v PEGS (8:15am)
Saturday 28 April 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Gold v CY (10:40am)
Saturday 28 April 10:40
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue - Bye
Saturday 28 April
Junior A v CY (9:35am)
Saturday 28 April 09:35
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v KC (1:30pm)
Wednesday 2 May 13:30
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
1st v GC (8:15am)
Saturday 5 May 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Gold v GC (10:30am)
Saturday 5 May 10:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue v YV (9:30am)
Saturday 5 May 09:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v HY Black (10:00am)
Saturday 5 May 10:00
Haileybury Keysborough Magenta Melway: 88 J9 Map
Junior A v KC (1:30pm)
Wednesday 9 May 13:30
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
1st v IGS (8:30am)
Saturday 12 May 08:30
Ivanhoe Grammar Plenty Campus Leaves Bus Bay at: 7.00 am To: Ivanhoe Grammar Plenty Melway: 391 B11 Map
2nd Gold v WCW (9:30am)
Saturday 12 May 09:30
Wesley Waverley Synthetic Pitch Leaves Bus Bay at: 8.00 am To: Wesley College Waverley Melway: 62 A12 Map
2nd Blue v CCC
Saturday 12 May
Junior A v HY Mag (8:30am)
Saturday 12 May 08:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v KC (1:30pm)
Wednesday 16 May 13:30
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
1st v HY
Saturday 19 May
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue v CCC
Saturday 19 May
Junior A v GC (8:15am)
Saturday 19 May 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Gold v GGS Bl (5:00pm)
Wednesday 23 May 17:00
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue v GGS Go (5:00pm)
Wednesday 23 May 17:00
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v GGS B (1:30pm)
Wednesday 23 May 13:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
1st v CY (8:30am)
Saturday 26 May 08:30
Carey Grammar Smith Oval Leaves Bus Bay at: 6.15 am To: Hawthorn Hockey Centre Melway: 32 C10 Map
2nd Gold v ACK (9:40am)
Saturday 26 May 09:40
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue v GC
Saturday 26 May
Leaves Bus Bay at: 7.00 am To: Geelong College Snr School
Junior A v PEGS (10:30am)
Saturday 26 May 10:30
Penleigh Essendon Grammar School Keilor Park Sports Grounds Melway: 15 A5 Map
1st v CAU (8:15am)
Saturday 2 June 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Gold v YV (9:00am)
Saturday 2 June 09:00
Yarra Valley Plymouth Road Leaves Bus Bay at: 7.30 am To: Yarra Valley Grammar Melway: 36 E11 Map
2nd Blue v WCW (8:15am)
Saturday 2 June 08:15
Wesley Waverley Synthetic Courts Leaves Bus Bay at: 6.45 am To: Wesley College Glen Waverley Melway: 62 A12 Map
Junior A v CY
Saturday 2 June
Junior A v SIC (1:30pm)
Wednesday 6 June 13:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v CCH (1:30pm)
Wednesday 13 June 13:30
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
1st v WCW (9:30am)
Saturday 16 June 09:30
Albert Park Tennis and Hockey Centre Leaves Bus Bay at: 7.45 am To: Albert Park Hockey Centre Melway: 2N K2 Map
2nd Gold v CAU (9:30am)
Saturday 16 June 09:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue v CY (8:15am)
Saturday 16 June 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v HY Black (9:15am)
Saturday 16 June 09:15
Stead Park Corio Melway: 432 C10 Map
1st - Redraw
Saturday 21 July
2nd Gold v CY
Saturday 21 July
Leaves Bus Bay at: 7.00 am To: Carey Grammar Bulleen
2nd Blue v ACK (8:15am)
Saturday 21 July 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
Junior A v HY Mag (11:15am)
Saturday 21 July 11:15
Haileybury Keysborough Magenta Melway: 88 J9 Map
1st - Redraw
Saturday 28 July
2nd Gold v GC (9:45am)
Saturday 28 July 09:45
Geelong College Rankin Field Talbot Street Leaves Bus Bay at: 8.50 am To: Geelong College Snr School Melway: 451 G5 Map
2nd Blue v YV (10:30am)
Saturday 28 July 10:30
Yarra Valley Plymouth Road Leaves Bus Bay at: 9.00 am To: Yarra Valley Grammar Melway: 36 E11 Map
Junior A v GC (11:00am)
Saturday 28 July 11:00
Geelong College Rankin Field Talbot Street Melway: 451 G5 Map
1st - Redraw
Saturday 4 August
2nd Gold v WCW (8:15am)
Saturday 4 August 08:15
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map
2nd Blue v CY
Saturday 4 August
Leaves Bus Bay at: 7.00 am To: Carey Grammar Bulleen
Junior A v PEGS (11:30am)
Saturday 4 August 11:30
GGS Bender Centre Melway: 432 K7 Map