BOYS' TENNIS RESULTS

For Team:
1sts GGS v GGS (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 4 December
 
1sts GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
3rds GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
Year 8D GGS v GGS (10:30)

NO RESULT
GCM - Aberdeen St Courts (Address: Aberdeen St, Newtown)   Melway: 451 D3   Google: Map    Transport: Bus Departing GGS: 9.45 am Bus Departing GC: 12.30 pm
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
3rds GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
Year 8C1 GGS v GC (10:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
Year 8B1 GGS v GC (10:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
3rds GGS v GGS (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 27 November
 
1sts GGS v WC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 20 November
 
Year 8B1 GGS v SC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 20 November
 
3rds GGS v GGS (10:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 20 November
 
3rds GGS v GGS (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 20 November
 
Year 8C1 GGS v SC (08:30)

NO RESULT
GGS - Perry Courts (13-16) (Address: Tower Road, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 20 November
 
Year 8C1 GGS v GC (10:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
3rds GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
1sts GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
Year 8B1 GGS v GC (10:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
3rds GGS v GGS (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
Year 8D GGS v GGS (10:30)

NO RESULT
GCM - Aberdeen St Courts (Address: Aberdeen St, Newtown)   Melway: 451 D3   Google: Map    Transport: Bus Departing GGS: 9.45 am Bus Departing GC: 12.30 pm
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
3rds GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 13 November
 
Year 8D GGS v GGS (08:30)

NO RESULT
GCM - Aberdeen St Courts (Address: Aberdeen St, Newtown)   Melway: 451 D3   Google: Map    Transport: Bus Departing GGS: 7.45 am Bus Departing GC: 10.30 am
No Result
Best players:
Saturday 6 November
 
1sts GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 6 November
 
Year 10 and 11 GGS v - (08:30)

NO RESULT
GGS - Perry Courts (17-20) (Address: Tower Road, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 6 November
 
Year 8C1 GC v GGS (08:30)

NO RESULT
GCM - Aberdeen St Courts (Address: Aberdeen St, Newtown)   Melway: 451 D3   Google: Map    Transport: Bus Departing GGS: 7.45 am Bus Departing GC: 10.30 am
No Result
Best players:
Saturday 6 November
 
Year 8B1 GGS v GC (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K6   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 6 November
 
Year 10 and 11 - v GGS (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 30 October
 
Year 7 and 8 - v GGS (08:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 23 October
 
Year 10 and 11 - v GGS (10:30)

NO RESULT
GGS - Bender Centre (Address: Geelong Grammar, Corio)   Melway: 432 K7   Google: Map
No Result
Best players:
Saturday 23 October
 

UPCOMING FIXTURES

For Team:
2nds SKC v GGS (08:00)
Saturday 5 February 08:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 6.30 am Bus Departing HY: 9.00 am
3rds GGS v HY (11:00)
Saturday 5 February 11:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.30 am Bus Departing SKC: 12.00 pm
3rds GGS v SC (11:00)
Saturday 12 February 11:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.30 am Bus Departing SKC: 12.00 pm
2nds GGS v WC (11:00)
Saturday 12 February 11:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.30 am Bus Departing HY: 12.00 pm
3rds GGS v CAUL (10:00)
Saturday 19 February 10:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 8.30 am Bus Departing SKC: 11.00 am
2nds XC v GGS (11:00)
Saturday 19 February 11:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.30 am Bus Departing GGS: 12.00 pm
2nds GGS v CY (10:00)
Saturday 26 February 10:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 8.30 am Bus Departing HY: 11.00 am
3rds GGS v XC (09:00)
Saturday 26 February 09:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 7.45 am Bus Departing SKC: 10.00 am
3rds GGS v SKC (08:00)
Saturday 5 March 08:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map
2nds MGS v GGS (11:00)
Saturday 5 March 11:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map
2nds SC v GGS (09:00)
Saturday 19 March 09:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map
3rds GGS v HY (09:00)
Saturday 19 March 09:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map
3rds GGS v CY (08:00)
Saturday 26 March 08:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map
2nds GGS v SKC (09:00)
Saturday 26 March 09:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map
2nds GGS v HY (10:00)
Saturday 2 April 10:00
HY - City Campus (level 1), Tables 1-12 (Address: 383 King St, West Melbourne, Vic 3003) Melway: 2E K2 Google: Map
3rds GGS v HY (10:00)
Saturday 2 April 10:00
SKC - Undercroft Tables 1-12 (Address: 31 Moonga Rd, Toorak) Melway: 59 B3 Google: Map
YR 6 CWH v GGST (13:30)
Wednesday 9 February 13:30
CAUL-M P - Malvern Campus Gym (Basketball) (Address: 5 Willoby Ave, Glen Iris) Melway: 59 H10 Google: Map
YR 6 GGST v WCW (13:30)
Wednesday 16 February 13:30
GGST P - Gym (Basketball/Table Tennis) (Address: 14 Douglas St, Toorak) Melway: 2M F5 Google: Map
YR 6 HYE v GGST (13:30)
Wednesday 9 March 13:30
HYE P - Indoor Sports Hall Court 1 (Netball/Volleyball) (Address: 145 High Street) Melway: 111 G10 Google: Map
YR 6 GGST v HYE (13:30)
Wednesday 16 March 13:30
GGST P - Gym (Basketball/Table Tennis) (Address: 14 Douglas St, Toorak) Melway: 2M F5 Google: Map
YR 6 SKC v GGST (13:30)
Wednesday 30 March 13:30
SKC P- Tooronga Sports Fields (Table Tennis) (Address: 1002 Crescent Road , Glen Iris) Melway: 59 G5 Google: Map
YR 6 GGST v SKC (13:30)
Wednesday 6 April 13:30
GGST P - Gym (Basketball/Table Tennis) (Address: 14 Douglas St, Toorak) Melway: 2M F5 Google: Map
1sts GGS v BGS (15:00)
Friday 4 February 15:00
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 7B2 GGS v CY (11:00)
Saturday 5 February 11:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map Transport: Bus Depart: 9.30am; Bus Return: 2.15pm
Year 8C2 GGS v MGS (09:30)
Saturday 5 February 09:30
GGS - Perry Courts (17-20) (Address: Tower Road, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
Year 8B2 GGS v HY (08:00)
Saturday 5 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10C GGS v MGS (09:30)
Saturday 5 February 09:30
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10B GGS v SC (08:00)
Saturday 5 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
4ths GGS v SKC (11:00)
Saturday 5 February 11:00
GGS - Perry Courts (13-16) (Address: Tower Road, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
4ths GGS v CAUL (11:00)
Saturday 5 February 11:00
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts WC v GGS (08:30)
Saturday 5 February 08:30
WCW - Synthetic Courts 1-4 (Address: 620 High Street Road, Glen Waverley) Melway: 62 A12 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 6.30 am Bus Departing WCW: 12.45 pm
3rds GGS v CAUL (08:30)
Saturday 5 February 08:30
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts GGS v XC (15:00)
Friday 11 February 15:00
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 7B2 HY v GGS (08:00)
Saturday 12 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts GC v GGS (08:30)
Saturday 12 February 08:30
GCS - Rankin Field Crts 1 - 4 (Address: Talbot Street, Newtown) Melway: 451 G5 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 7.15 am Bus Departing GC: 12.45 pm
4ths GGS v MGS (08:00)
Saturday 12 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10C SC v GGS (08:30)
Saturday 12 February 08:30
SC - Montgomery Crts 1-4 (Address: Morrison St, Hawthorn) Melway: 59 C2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 7.00 am Bus Departing SC: 10.30 am
Year 10B GGS v CY (11:00)
Saturday 12 February 11:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map Transport: Bus Depart: 9.30am; Bus Return: 2.15pm
Year 8B2 GGS v MGS (08:00)
Saturday 12 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 8C2 GGS v MGS (09:30)
Saturday 12 February 09:30
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
3rds GGS v CAUL (10:30)
Saturday 12 February 10:30
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
4ths GGS v XC (10:30)
Saturday 12 February 10:30
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts GGS v CAUL (15:00)
Friday 18 February 15:00
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 7B2 GGS v MGS (09:30)
Saturday 19 February 09:30
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 8C2 GGS v XC (08:00)
Saturday 19 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 8B2 GGS v XC (11:00)
Saturday 19 February 11:00
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10B GGS v HY (08:00)
Saturday 19 February 08:00
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
4ths WC v GGS (10:30)
Saturday 19 February 10:30
WC - Albert Park Hockey Tennis Centre Crts 9-12 (Address: Hockey Drive, Albert Park) Melway: 2N K2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.00 am Bus Departing WC: 12.30 pm
4ths GC v GGS (10:30)
Saturday 19 February 10:30
GC - Kardinia International College (Address: Kardina Drive, Bell Post Hill) Melway: 441 E5 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.45 am Bus Departing KIC: 12.30 pm
1sts SC v GGS (08:30)
Saturday 19 February 08:30
SC - Harvey Nicholson Crts 1-6 (Address: Morrison St, Hawthorn) Melway: 59 C2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 6.30 am Bus Departing SC: 12.30 pm
3rds GGS v XC (08:30)
Saturday 26 February 08:30
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10B SKC v GGS (10:30)
Saturday 26 February 10:30
SKC - Junior School (Glendalough) (Address: 75 Lansell Road, Toorak) Melway: 59 A1 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.00 am Bus Departing SKC: 12.30 pm
4ths MGS v GGS (10:30)
Saturday 26 February 10:30
MGS - Flack Park Courts 5-9 (Address: Todd Road, Port Melbourne) Melway: 56 G2 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 9.00 am Bus Departing MGS: 12.30 pm
4ths SKC v GGS (09:30)
Saturday 26 February 09:30
Sacre Coeur (Address: 172 Burke Rd, Glen Iris) Melway: 59 H9 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 8.00 am Bus Departing SKC: 11.00 am
Year 8C2 GGS v CAUL (09:30)
Saturday 26 February 09:30
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10C XC v GGS (10:00)
Saturday 26 February 10:00
XC - Wakefield Tennis Courts 5-8 (Address: Barkers Road, Kew) Melway: 45 C8 Google: Map
Year 8B2 CAUL v GGS (10:30)
Saturday 26 February 10:30
CWH - Synthetic Courts 13-16 (Tennis) (Address: 74-82 Jells Road, Wheelers Hill) Melway: 71 K8 Google: Map Transport: Bus Departing GGS: 8.45 am Bus Departing CWH: 12.30 pm
Year 7B2 GGS v XC (11:00)
Saturday 26 February 11:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts GGS v CY (08:30)
Saturday 26 February 08:30
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map Transport: Bus Depart: 6.45am; Bus Return: 2.00pm
Year 8B2 GGS v SKC (08:00)
Saturday 5 March 08:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 8C2 GGS v WC (09:30)
Saturday 5 March 09:30
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10C GGS v XC (11:00)
Saturday 5 March 11:00
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
Year 10B GC v GGS (10:30)
Saturday 5 March 10:30
GC - Newcomb Tennis Courts (Ervin Reserve) (Address: 26 Richard St, Newcomb) Melway: 452 K8 Google: Map
4ths GGS v CAUL (08:00)
Saturday 5 March 08:00
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts HY v GGS (08:30)
Saturday 5 March 08:30
HY - Red Courts (Address: 855-891 Springvale Road, Keysborough) Melway: 88 J9 Google: Map
3rds GC v GGS (08:30)
Saturday 5 March 08:30
GC - Newcomb Tennis Courts (Ervin Reserve) (Address: 26 Richard St, Newcomb) Melway: 452 K8 Google: Map
4ths SC v GGS (08:30)
Saturday 19 March 08:30
SC - Harvey Nicholson Crts 1-6 (Address: Morrison St, Hawthorn) Melway: 59 C2 Google: Map
3rds GGS v MGS (10:30)
Saturday 19 March 10:30
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
4ths SKC v GGS (10:30)
Saturday 19 March 10:30
SKC - Junior School (Glendalough) (Address: 75 Lansell Road, Toorak) Melway: 59 A1 Google: Map
Year 10B CAUL v GGS (08:30)
Saturday 19 March 08:30
CWH - Synthetic Courts 13-16 (Tennis) (Address: 74-82 Jells Road, Wheelers Hill) Melway: 71 K8 Google: Map
Year 10C BGS v GGS (10:30)
Saturday 19 March 10:30
BGS - Dendy Park 2 (Address: Breen Drive, East Brighton) Melway: 77 A2 Google: Map
1sts GGS v SKC (08:30)
Saturday 19 March 08:30
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 7B2 GGS v CAUL (11:00)
Saturday 19 March 11:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 8B2 MGS v GGS (10:00)
Saturday 19 March 10:00
MGS P - Grimwade House Courts 1-6 (Tennis) (Address: 67 Balaclava Road, Caulfield) Melway: 58 H12 Google: Map
Year 8C2 CY v GGS (08:30)
Saturday 19 March 08:30
CY - Carey Sports Complex- Bulleen, Wilcox B - Courts 5-8 (Address: 169 Bulllen Road Bulleen) Melway: 32 C10 Google: Map
Year 7B2 GGS v CY (08:00)
Saturday 26 March 08:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map Transport: Bus Depart: 6.45am; Bus Return: 11.15am
Year 8C2 GGS v HY (09:30)
Saturday 26 March 09:30
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10B GGS v CAUL (11:00)
Saturday 26 March 11:00
GGS - Perry Courts (13-16) (Address: Tower Road, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
Year 8B2 GGS v XC (08:00)
Saturday 26 March 08:00
GGS - Bender Centre Courts 13-16 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10C GGS v CAUL (09:30)
Saturday 26 March 09:30
GGS - Perry Courts (13-16) (Address: Tower Road, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
3rds GGS v CY (10:30)
Saturday 26 March 10:30
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map Transport: Bus Depart: 8.45am: Bus Return: 1.45pm
4ths GGS v SKC (09:30)
Saturday 26 March 09:30
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
4ths GGS v CAUL (11:00)
Saturday 26 March 11:00
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
1sts MGS v GGS (08:30)
Saturday 2 April 08:30
MGS - Domain Street Tennis Courts (Address: Domain Street, South Yarra) Melway: 58 B5 Google: Map
3rds GGS v SC (08:30)
Saturday 2 April 08:30
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 8B2 HY v GGS (08:30)
Saturday 2 April 08:30
HY - Magenta Courts 13-16 (Address: 855-891 Springvale Road, Keysborough) Melway: 88 J9 Google: Map
Year 10C GGS v SC (09:30)
Saturday 2 April 09:30
GGS - Bender Centre Courts 9-12 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 10B GGS v SKC (11:00)
Saturday 2 April 11:00
GGS - Bender Centre Courts 1-4 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
4ths GGS v CAUL (09:30)
Saturday 2 April 09:30
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
4ths GGS v HY (08:00)
Saturday 2 April 08:00
GGS - Bender Centre Courts 5-8 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K7 Google: Map
Year 8C2 GGS v SC (08:00)
Saturday 2 April 08:00
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map
Year 7B2 GGS v CAUL (09:30)
Saturday 2 April 09:30
GGS - Bender Centre Courts 17-20 (Address: Geelong Grammar, Corio) Melway: 432 K6 Google: Map